+90 322 441 11 00

“Mimarın Makyajı”

Alpil Alüminyum

Alpil Alüminyum 30 yıldır madencilik ve plastik geri dönüşümü yapan Celaloğlu Plastiğin bir yan kuruluşudur.

          Alpil Alüminyum Adana’da 30 yıldan bugüne madencilik ve plastik geri dönüşümü yapan Celaloğlu Plastiğin bir yan kuruluşudur. Celaloğlu Plastik halihazırda ülkemizin en büyük entegre plastik geri dönüşüm tesislerinden biri olup, aylık üretim kapasitesi 4 bin ton’dur.

          Alpil Alüminyum bünyesinde üretimini gerçekleştirdiğimiz, SmartBOND ve TrendBOND markalı kompozit panel ürünlerimizde Ahşap desenler, Gümüş ayna ve Altın ayna olmak üzere 50’ye yakın renk seçeneği mevcuttur.

          Muhtelif enlerde ( 50 cm’den 185 cm’ye kadar/en) düz plastik levha da üreten Alpil Alüminyum, İnşaat ve otomotiv sektörlerinde de faaliyette bulunmaktadır. (Üretilen plastik levhalar inşaatların temellerinde sızdırmazlıkta kullanılmaktadır). 9000 m² kapalı alanda yıllık 1.500.000 m² üretim kapasitesine sahip tesisimiz de amatör ruh ve profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Alüminyum kompozit panel; iki adet levha ve arasındaki düşük yoğunluklu polietilen malzemenin birleşiminden oluşan yapı malzemesidir.

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.
Cart