Üretim Tesisi

Adana – Mersin Karayolu üzerinde 30 yıldan bugüne plastik geri dönüşüm sektörüne hizmet veren Celaloğlu Plastik, alüminyum sektörüne Alpil markası adı altında girdi. 9000 m² kapalı alandan oluşan üretim tesisimizde aylık yaklaşık olarak 4000 ton geri dönüşümden elde edilmiş plastik olmak üzere, alüminyum levhaların lamine ve kompozit işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

9 aşamadan geçtikten sonra kompozit panel haline gelen bu ürünlerin üretimini 70 metre uzunluğunda son teknoloji dijital sistem ile donatılmış üretim hattımızda tek seferde gerçekleştirebiliyoruz. Isıtma, Soğutma ve ütüleme işlemi yapan 36 adet silindirden oluşan makine hattımızda yıllık yaklaşık olarak 1.000.000 m² alüminyum kompozit panel üretebilmekteyiz.

Alüminyum hammaddesini yurtdışından ithal eden fakat polietilen hammadde ihtiyacını da kendi geri dönüşüm tesislerinden tedarik eden Alpil Alüminyum geniş bir renk seçeneği ile 50’nin üzerinde polyester ve pvdf boya seçeneklerinin yanı sıra gelen talepler doğrultusunda özel renk üretimleri de yapabilmektedir.

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.
Cart