Kurumsal

hakkimizda

Alpil Alüminyum 30 yıldır madencilik ve plastik geri dönüşümü yapan Celaloğlu Plastiğin bir yan kuruluşudur.Celaloğlu Plastik halihazırda Ülkemizin en büyük entegre plastik geri dönüşüm tesislerinden biri olup, aylık üretim kapasitesi 4 bin ton/ay dır.

Alpil Alüminyum bünyesinde üretimini gerçekleştirdiğimiz, SMARTBOND ve TRENDBOND markalı kompozit panel ürünlerimizin Ahşap desen, gümüş ve Altın ayna olmak üzere 50 ye yakın renk seçeneği mevcuttur. Muhtelif enlerde ( 50 cm…………………….185 cm ye kadar/en) düz plastik levha da üreten Alpil Alüminyum, İnşaat ve otomotiv sektörlerinde de faaliyette bulunmaktadır. (Üretilen plastik levhalar inşaatların temellerinde sızdırmazlıkta kullanılmaktadır).

9 Bin m2 kapalı alanda yıllık 1,500,000 m2 üretim kapasitesine sahip tesisimiz de amatör ruh ve profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.
Cart